Inicio Calendario Buscar Contacto

 
INFORMACIÓN XERAL
Introducción
Estatutos
A nosa afiliación
A caza que defende a FGC
Actividade
Contacto
Transparencia
 
ESTRUCTURA FEDERATIVA
Organigrama
A FGC en A Coruña
A FGC en Lugo
A FGC en Ourense
A FGC en Pontevedra
 
A Federación
ORGANIGRAMA
Xunta Directiva da FGC

PRESIDENTE
Javier Nogueira Diz

VICEPRESIDENTE ÁREA CINEXÉTICA
Luis Eusebio Fidalgo Álvarez

VICEPRESIDENTE ÁREA DEPORTIVA E ADMINISTRATIVA
Ramón Rodríguez Cobas

TESOUREIRO
Rafael Prol Caneda

SECRETARIO XERAL
José Moure Caneda

VOGAIS
José Manuel Vidal Lamela
José Andrés Freire Ares
Óscar Meijide Varela
Jaime González Penelas
José Ángel Seco Alvite

 

Comisión de Competicións

 

COORDINADOR 1
Ramón Rodríguez Cobas

COORDINADOR 2
José Andrés Freire Ares

DELEGADO COMPETICIÓNS DE TIRO
José Antonio Pena Fernández

DELEGADO COMPETICIÓNS DE CANS
José Ángel Seco Alvite

DELEGADOS COMPETICIÓNS DE CAZA E RASTRO
Óscar Meijide Varela
Jaime González Penelas

DELEGADA COMPETICIÓNS CETRARÍA
María del Carmen Suárez Ferreiro

DELEGADO COMPETICIÓNS ARCO
Jaime Villaverde Balado

DELEGADO COMPETICIÓNS PAXARILES
Manuel Ángel Chao Porto

DELEGADO COMPETICIÓNS AGILITY
Carlos Souto Tobío

DELEGADO COMPETICIÓNS FIELD TARGET
Óscar Cordeiro Tobío

   

Comité de Xuíces e Árbitros

 

TIRO (RRCC E COMPAK)
José Antonio Pena Fernández

CANS (SAN HUBERTO E CANS DE PARADA)
José Ángel Seco Alvite

RASTRO (COELLO E XABARIL)
Ramón Rodríguez Cobas

CETRARÍA
Víctor Lama González

ARCO
Jaime Villaverde Balado

PAXARILES
Manuel Ángel Chao Porto

AGILITY
Carlos Souto Tobío

FIELD TARGET
Óscar Cordeiro Tobío

Comisión de Xuventudes

 

COORDINADOR
José Antonio Montoiro González

DELEGADO CORUÑA
Francisco Viqueira Castro

DELEGADO PONTEVEDRA
Diego Pallas Lage

DELEGADO PONTEVEDRA
Pedro J. Martínez Ángel

Comité de Disciplina Deportiva

 

XUIZ ÚNICO

TITULAR
Rafael Enrique Sánchez Malvar

SUPLENTE
Antonio Del Río Viqueira

COMITÉ DE APELACIÓN

TITULAR 1
Manuel Penabad Corral

TITULAR 2
José Luis Sánchez Mancebo

TITULAR 3
Alberto Rodríguez González

SUPLENTE 1
Miguel López Iglesias

SUPLENTE 2
María del Carmen Díaz Fernández

SUPLENTE 3
Alejandro Lorenzo Carregal

Xunta Electoral Galega

 

PRESIDENTE
Vicente Silva Meilán

SECRETARIO
Antonio López Iglesias

VOGAL
Agustín Pérez-Batallón Ordóñez

Representantes na Xunta de Homologación de Trofeos

 

REPRESENTANTE 1
Luis Eusebio Fidalgo Álvarez

REPRESENTANTE 2
Francisco López Penela

REPRESENTANTE 3
Alejandro Lorenzo Carregal

 


Federación Galega de Caza  
Estadio Vero Boquete de San Lázaro, Porta 12 - 15707 Santiago de Compostela (A Coruña)  
Tlf: 981 562 777 / Fax: 981 562 779 / federacion @ federaciongalegadecaza.com  
Aviso legal | Política de privacidade | RSS | Mapa da web         © Federación Galega de Caza